خدمات حمل و نقل 


برنامه‌ریزی برای برداشت و حمل ماهانه حدود ۷۰۰۰۰تن گاز مایع از مبادی تولید و پالایشگاه‌ها و حمل آن به محل‌های مصرف با استفاده از تعداد تقریبی ۴۲۰ کشنده و مخازن جاده‌پیما به صورت پیمانکاری و تعداد ۶۰ دستگاه واگن حمل گاز مایع در سراسر کشور توسط گازرسانی انجام می‌گیرد.
گروه صنعتی  پیشداد به صورت مستقیم و از طریق ۲۱ شرکت توزیع کننده گاز مایع ، بیش از ۱۵۰ واحد تأسیسات مردمی و بالغ بر ۰۰۰/۱ نمایندگی تحت پوشش، حدود ۰۰۰/۵۰ تن گاز مایع حمل شده را ماهیانه به صورت سیلندری و بالک (فله) جهت مصارف عمومی، صنعتی و تجاری ـ با استفاده از وسایل نقلیه تحت پیمان ـ در اختیار هموطنان عزیز قرار می‌دهد و بدین ترتیب تمامی شهرها، بخش‌ها و مراکز روستایی پرجمعیت را تحت پوشش خود داشته و با در اختیار داشتن ۲۷ درصد بازار مصرف به عنوان بزرگ ترین شرکت توزیع کننده گاز مایع در کشور مطرح می‌باشد.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

کرایوژنیک(مادون سرد)cryogenic
شاخه ای از علم فیزیک است که شرایط تولیدی و تاثیراتی دمای فوق سرد یا مادون سرد را شامل می شود.در این حالت تمام تجهیزات باید قابلیت کار با این دما ها را داشته باشند.
یکی از پرکاربردترین بخش های این پدیده فرآیندیست که طی آن گازهای سازنده هوا از یکدیگر جدا می‌شوند. در این روش ابتدا مخلوط هوا تا دمای میعان سرد می‌شود تا هوای مایع ایجاد شود. در مرحله بعد به وسیله یک برج تقطیر و افزایش تدریجی دما، اجزا سازنده هوا بر اساس دمای جوش از یکدیگر جدا می‌شود. این روش یکی از روش‌های متداول برای تولید نیتروژن و اکسیژن به صورت انبوه است.
در بسیاری موارد برای نگهداری گازهای مایع از قبیل نیتروژن، اکسیژن،آرگون، هلیوم و .. نیاز به تجهیزاتی است که از انتقال حرارت بین محل ذخیره و یا مسیر انتقال این مایعات به بیرون جلوگیری کند.برای کاهش دادن افت حرارتی و در نتیجه کاهش تبخیر مایعات کرایژنیک سعی می شود که ظروف و مخازن نگهدارنده این مایعات در محیط عایق تحت خلأ نگهداری شود.
برای جداره های مخازن و تجهیزات فوق سرد از عایق های متفاوتی استفاده می شود که هر کدام در فشار وکیوم خاصی بازدهی مناسب دارند لذا مانیتورینگ شرایط وکیوم این نوع تجهیزات تاثیر مهمی در جلوگیری از هدر رفت انرژی و پرت شدن مایعات (گازها) دارد.
مجموعه وکشاپ با پاسخگویی سریع در ارائه خدمات، مجموعه کاملی از سرویس های مورد نیاز کارفرمایان و مشتریان را برای مخازن عمودی و افقی ، سیار و ثابت و همچنین خطوط انتفال در محل سایت کارفرما و یا کارگاه خود انجام میدهد.